درباره ما

لوگوی شرکت آریا تهویه خراسان

شرکت آریا تهویه خراسان در سال 1382 به شماره ثبت 19619 تأسیس گردید. که در ابتدا به امور طراحی، اجرای تاسیسات مکانیکی و برقی در پروژه های دولتی و شخصی فعالیت خود را آغاز نمود و از ابتدای سال 1387 با تکیه بر دانش و فن آوری روز و نیز تلاش های مستمر تیم تحقیق و توسعه شرکت، اولین نمونه دستگاه های هواساز را تولید کرد و پس از این که 2 سال به طراحی و تست محصولات مختلف تهویه مطبوع اعم از چیلر، مینی چیلر، هواساز، هایژنیک و ... پرداخت در انتهای سال 1388 کارخانه خود را در شهرک صنعتی چناران احداث کرد و تولید انواع تجهیزات تهویه مطبوع را شروع و تا کنون در پروژه های دولتی، تجاری، بیمارستانی و شخصی بسیاری محصولات  خود را ارائه نموده است.

کارخانه این شرکت در زمینی به مساحت 11،000 مترمربع و با زیر بنا 2،000 مترمربع که شامل واحدهای اداری، طراحی (R & D)، ورق کاری که شامل برش ورق با دستگاه CNC لیزر و خمکاری ورق با ماشین آلات پرس برک (CNC PRESS BRAKE)،انبار مواد اولیه و قطعات ساخته شده ، تولید و مونتاژ دستگاه می باشد.

شرکت آریا تهویه خراسان علاوه بر فعالیت تولیدی خود با احداث نیروگاه خورشیدی 100 کیوواتی واقع در محل کارخانه در راستای حفاظت از محیط زیست و انرژی های پاک گامی موثر برداشته است.

این شرکت به عنوان یکی از تولید کننده گان سیستم های تهویه مطبوع نقش بسزایی را ایفا می کند و در این زمینه خدمات گسترده ای را ارایه می دهد.